Tävlingskommittén

Senaste nytt från tävlingskommittén

Vi jobbar med att arrangera och genomföra klubbens tävlingar på bästa sätt och att hjälpa våra sponsorer.

Se mer information om tävlingar på sidan tävling.

Kontaktperson - Man

Anders Magnusson
0705-813580
akamagnusson@outlook.com

Kontaktperson - Kvinna

Marie Salevik
0739-443386
marie.salevik@hotmail.com

Kontaktperson - Man

Lloyd Page
070-8698184
lloydpage@ymail.com

Kontaktperson - Kvinna

Marianne Lundqvist
0703-343927
marianne.lundqvist@telia.com

Kontaktperson - Kvinna

Christina Backman
0706-095506
backman.christina@telia.com

Kontaktperson - Man

Kjell Andersson
0704-137416
ransatersgatan31@telia.com

Kontaktperson - Man

Veikko Koselainen

karinveikko@gmail.com

Kontaktperson - Kvinna

Karin Koskelainen

karinveikko@gmail.com

Kontaktperson - Man

Ingvar Edholm
0706-036700
ingvar.edholm@nordsinternational.com

Kontaktperson - Man

Lars-Göran Sundgren
0730-967009
lgsundgren@hotmail.com

Kontaktperson - Kvinna

Susanne Sundgren
0738-015412
sussundgren@hotmail.com

Kontaktperson - Man

Peter Rydahl
0703-548090
peter@rydahlprecision.se

Kontaktperson - Kvinna

Susanna Rydahl
0700-018610
susanna.rydahl@karlstad.se

Kontaktperson - Man