Tävlingskommittén

Senaste nytt från tävlingskommittén

Vi jobbar med att arrangera och genomföra klubbens tävlingar på bästa sätt och att hjälpa våra sponsorer.

Se mer information om tävlingar på sidan tävling.

Anders Magnusson
0705-813580
akamagnusson@outlook.com

Ordförande Marie Salevik 
0739-443386
marie.salevik@hotmail.com

Lloyd Page
070-8698184
lloydpage@ymail.com

Marianne Lundqvist
0703-343927
marianne.lundqvist@telia.com

Christina Backman
0706-095506
backman.christina@telia.com

Kjell Andersson
0704-137416
ransatersgatan31@telia.com

Veikko Koskelainen
0725-180780
karinveikko@gmail.com

Karin Koskelainen
0725-530540
karinveikko@gmail.com

Ingvar Edholm
0706-036700
ingvar.edholm@nordsinternational.com

Lars-Göran Sundgren
0730-967009
lgsundgren@hotmail.com

Susanne Sundgren
0738-015412
sussundgren@hotmail.com

Peter Rydahl
0703-548090
peter@rydahlprecision.se

Susanna Rydahl
0700-018610
susanna.rydahl@karlstad.se