Tävlingskommittén

Vi jobbar med att arrangera och genomföra klubbens tävlingar på bästa sätt och att hjälpa våra sponsorer.

Se mer information om tävlingar på sidan tävling.

Mikael

Mikael Forseryd
Ordförande maj-december
054 832330 / 070 3044182
mikael.forseryd@storaenso.com

Kontaktperson - Man

Tobias Edén
0701462233

hobbe78@gmail.com

Kontaktperson - Man

Lloyd Page
070-8698184
lloydpage@ymail.com

Kontaktperson - Kvinna

Karin Olsson
0735-286460
ki.olsson@hotmail.com

Kontaktperson - Kvinna

Dorothea Sahlin
0703 753424
sahlindgu@gmail.com

Kontaktperson - Man

Hans Eriksson
0704 858811
hassew.eriksson@gmail.com

Kontaktperson - Man

Jan Larsson
0705 788339
jan51.larsson@bahnhof.se

Kontaktperson - Man

Jerry Thunberg
0704 181525
jerry.thunberg@me.com

Kontaktperson - Man

Cleas Ericsson
0763-132734
claesericssonce@gmail.com

Kontaktperson - Man

Klas Persson
0705 925843
klas.persson@bbm.nu

Kontaktperson - Man

Lars Anderson
0730 529023
lassebibbi@tele2.se

Kontaktperson - Kvinna

Lollo Fjellman
0705 938991
fam.fjellman@telia.com

Kontaktperson - Kvinna

Marianne Lundqvist
0703 343927
marianne.lunqvist@telia.com

Kontaktperson - Kvinna

Marianne Schulstad
0708 136047
marsch48@gmail.com

Kontaktperson - Kvinna

Maritha Dåwerstrand
0709 757286
hans@håells.se

Kontaktperson - Man

Ove Granath
0765 508120
ove.granath@comhem.se

Kontaktperson - Kvinna

Pirkko Viinamäki
0705 331717
pirkko.viinamaki@me.com

Kontaktperson - Man

Kjell-Åke Ivansson
070-5468461
kiva@bahnhof.se

Kontaktperson - Kvinna

Henny Pedersén
054-212075
roland.henny@hotmail.se

Kontaktperson - Man

Anders Eliasson
0708748279
anders.eliasson19@gmail.com

Kontaktperson - Man

Anthony McElvaney
070-3988387
tony58mc@hotmail.com

Kontaktperson - Kvinna

Anne Magnusson
076-3624890
anne.ma@hotmail.se

Håkan Wahlén
Adjungerade
0703 320332
h.wahlen@gmail.com

Sofia Strindholm

Sofia Strindholm
Adjungerade
054-866353
sofia.strindholm@karlstadgk.se